Ahşap Görünümlü Fayans Modelleri

Ahşap Görünümlü Fayans Modelleri

Aynı anda şık ve pratik olduğu için, Ev ve Ofislerin izde fayans akıllı bir seçin olacaktır. Ahşap görünen popüler döşeme ile alanlarınızı kişiselleştirse bitilirsiniz.

Ahşap Görünümlü Seramiklerde Derz Seçimi

Ahşap fanyans görünümlü seramik seçimi yaparken en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında derz kullanımı gelmektedir.  Bu tür seramik ürünlerini seçerken 2mm derz kullanımı gerekmektedir. Çünkü kalın derz kullanımı ahşabın doğal görünüme ters düşeceği için istediğiniz görüntünün oluşmasına yardımcı olmayacaktır.

Doğal Görünümlü Seramik Modellerin Döşemesi Nasıl Olmalı?

Ahşap dokusu olan bir seramik seçiminde güzel bir görüntü elde etmek için derz konusunda sonra dikkat edilmesi gereken konuların başında döşeme şekilleri gelmektedir.  Normal seramiklerine yerine şaşırtma şekli yada üçgen açılı döşeme olarak tabir edilen yöntemin seçilmesi gerekmektedir. Aşağıda resim üçgen açılı döşeme yöntemine örnektir.

Üçgen şaşırma seramik döşeme yöntemi. Bu yöntem sayesinde ahşap görünümlü seramikleriniz daha doğal bir görünüme sahip olmanın yanında dekorasyon için etkili bir unsur olacaktır.

Ahşap Görünümlü seramik uygulama örnekleri için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. 

Ahşap Dekorasyon Modası

Son dönemlerde ahşap dekorasyonu üzerinde yapılan çalışmalar ve özellikle moda tasarım yayınlarının ahşap dekorasyon üzerine ilgi göstermesinden dolayı son dönemleri moda akımı olmaktadır. Dekorasyonvemodellerim.com olarak ahşap dekorasyon konusunda sizlere faydalı olacak bilgileri aşağıdaki konuda açıkladık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nur says:

    Hepsi çok güzel görünüyor yeni evine bunlardan tercih edebilirim farklı duruyor kullanış açısından bı farklılık olacağını düşünmüyorum.zaten evlerin zemini laminelt bu şekilde çok guzel bı uyum olur bence

  2. Fulya says:

    Bunlari daha once görmemiştim.Hos gorunuyor, evi yenilerken bunlari degerlendirmek lazim.

BİR YORUM YAZ