Country Tarzı Dekorasyon Fikirleri

Country Tarzı Dekorasyon Fikirleri

Son yıllarda özellikle tercih edilenler arasında ismine sık rastlanılan Country tarzı dekorasyon modelleri arasında günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Çok önceden ortaya çıkmış olmasına rağmen günümüzde popüler olarak dikkat çeken dekorasyon tarzları arasında yer almaktadır. 2016 Country tarzı dekorasyon modelleri 17. ve 18. yüzyıllarda Fransa’nın Provence bölgesinde üretilen mobilyaları temel almaktadır. Günümüze kadar gelmeyi başarmış olan Country tarzı aynı zamanda etkisini arttırarak da önemli bir yere sahip olmuştur.

Country model dekorasyon tarzınızı oluşturmak için şıklıkla birlikte rahatlığı bir arada bulabileceğiniz pastel ve açık toprak tonların hâkim olduğu bir ortam oluşturabilirsiniz. Country tarzı dekorasyon fikirleri için temel olarak konforlu, samimi, rahat, sıcak ve renklerinde ise pastel ile açık renkli tonlar kullanılması evinizin dekorasyonunu büyük ölçüde değiştirecektir. Country tarzı oluşturmak için alternatif olarak mobilya ve dekorasyonda beyaz, krem gibi açık renklerle toprak tonlarını tercih ederek kombin yapabilirsiniz.

Doğal ahşap malzemelerle ya da hasır tarzı mobilyalar tercih edilerek evinizin dekorasyonuna Country tarzı ile farklılık getirebilirsiniz. Country tarzı dekorasyon modelleri modelleri kumaş özellikleri bakımından ise pamuk veya keten gibi çiçekli, desenli, ekoseli veya çizgi desenli özellikte olabilmektedir. Mobilya tarzı bakımından genel olarak yumuşak hatlara sahip olan Country model dekorasyon açık renkler ile birebir uyum sağlamaktadır. Country tarzın en önemli özelliği olarak bilinen sadelik evinizin dekorasyonuna farklı bir bakış açısı getirirken şıklıkla birlikte sıcak ve samimi bir ortamda yaşamanıza olanak sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ