Doğtaş Mobilya Salon Takımları

Doğtaş Mobilya Salon Takımları

Doğtaş mobilya 1987 yılından bugüne kadar sektörde üretim ve satışına eşsiz tasarımları ve dekorasyonları ile güçlü markalar arasında yer almaktadır. Çanakkale’de 70.000 metrekarelik bir alanda üretimini gerçekleştiren Doğtaş Mobilya ürünlerini bölge bayilikler, showroomlar ve tali bayilerde tüketicilerle buluşturmaktadır. Her yıl sunmuş olduğu özel tasarımlarla birlikte bu yılda 2016 yılına damga vuracak birbirinden farklı eşsiz ve şık tasarımları müşterilerine sunmaktadır.

Kalitesi, tasarımları ve adıyla sektörde kendinden fazlasıyla söz ettiren Doğtaş mobilya geniş ürün yelpazesi içinde birbirinden farklı modellere ev sahipliği yapıyor. Her eve ve her zevke uygun nitelikte ürün çeşitliliğine sahip olan Doğtaş Mobilya Salon Takımı Modelleri modern olarak sektörde yerli üretimin öncüleri arasında yer almaktadır. Özgün tasarımları ve kaliteli üretimi sayesinde müşterinin beğenisini kazanmış olan marka işlevselliği ve fonksiyonelliği ile de rahatlığınızı garanti altına alıyor. Modern ve özgün çizgilerin yer aldığı ürünlerde konfor ve estetiği de bir arada bulabileceğiniz bir rahatlık sunmaktadır.

Müşterilerin istedikleri göz önünde bulundurarak bir mobilyada beklediği özellikleri en iyi şekilde sunan Doğtaş Mobilya Salon Takımları sizleri hayalinizdekine kavuşturuyor. Üretimde köşe takımları, salon takımları, berjer modelleri ve maxi gruplar yer almaktadır. Ağırlıklı olarak butik üretimine öncelik veren marka alışagelmişin dışına çıkarak farklı tasarımlar sunuyor. Bu yılda en trend modelleri özel dokunuşlar ve özel renklerle evinizi süsleyecek olan Doğtaş Mobilyalar dekorasyonunuzu da güzelleştirecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ