Eski Eşyaları Yenileme Fikirleri

Eski Eşyaları Yenileme Fikirleri

Modası geçen, kırılıp- dökülen eskiyen eşyaların ev dekorasyonlarında yeri olmuyor. Bir an önce bu eşyalardan kurtulmak isteyebiliyorsunuz. Ancak eski eşyalarınızı değerlendirerek yenilemek mümkün olabiliyor. Bunun için yaratıcı fikirler devreye girebilir.

Tahta karyolalar birkaç küçük değişiklik ve boya ile bahçenizde ya da terasınızda kullanabileceğiniz bir oturacağa dönüşebilir. Kırılan dolaplarınızdaki çekmeceleriniz sağlam ise birkaç küçük değişiklik ile ayaklı raflara dönüşebilir, istediğiniz alanda kullanabileceğiniz dekoratif özellikli mobilyalar olarak Eski Eşyaları Yenileme Fikirleri mümkün olacaktır. Dolapların çekmecelerini bu şekilde kullanabilir. Kalan kısmını modern ve güzel boyalarla boyayarak iç kısmında kullanacağınız hoş sepetlerle daha orijinal bir dolap elde edebilirsiniz.

İyice eskiyen televizyon ünitelerini de minik prensesler için mutfak tarzında bir oyun alanına çevirebilirsiniz. Bu alanda eski eşyalarınızı değerlendirerek yenilemek için orijinal fikirler çok fazla bulabilirsiniz. Eskiyen sandık tarzında dolapları boyayarak üzerine minder konulabilir. Ve oturma alanı olarak bahçe ya da balkonlarda değerlendirilebilir. Birkaç eşyanın birleşimi ile de şık kullanımlar oluşabilir. Sadece boya kullanarak eski mobilyaları çok daha modern ve sıra dışı özellikleri ile yeniden kullanıma kazandırmak mümkün olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ