En İlginç Dekorasyon Fikirleri

En İlginç Dekorasyon Fikirleri

Sizler için derlediğimiz bir birinden farklı Dekorasyon fikirleri le sizlere sunmaktayız. Ev dekorasyonu hakkında aksesuar, salon, oturma odası, yatak odası, mutfak ve banyo’da dahil bütün odalarınız hakkında fikir alabilirsiniz.

Desen olarak ise dijital desenler yüksek maliyetli olduğu için üretimlerin yavaşladığı görülmektedir. İçi hava dolu görünümünde alveol şekiller desenler başlığı altında yeni sezonun İlginç Dekorasyon Fikirleri arasında sayılabilir. Bunların yanında tropik görünümler, havyan baskıları da oldukça popüler olmaktadır. Plaj havlularında, nevresim takımlarında ve kırlentlerde mandala desenlerinin de bolca seçenekler oluşturacağı görülmektedir. Havlularda bu tarz yerel dokular ve doğal tasarımlar çok beğenilmektedir.

Günümüz ev tekstilinde biraz daha sadeli ve gözü yormayan detaylar öne çıkıyor. Kumaşlarda ise 2017 Ev Tekstili Trendleri arasında alveol şekiller fütüristik kumaşlar yer alıyor. Genel olarak bir eskiye dönüşte gözlenmektedir. Doğaya dönüş olarak yorumlanan Anadolu kumaşları da artık revaçta olan seçenekler arasında yer alıyor. Hacimli, sokulu ve krinkle, hacimli jakarlar kumaşlarda bu alanda değişmez tercihler arasında yerini korumaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ