İlginç Yatak Odası Tasarımları

İlginç Yatak Odası Tasarımları

İlginç Yataklar

Yatak odaları,  uyuduğumuz, dinlendiğimiz, kişisel ihtiyaçlarımızı karşıladığımız, evimizin temel bölümlerinden biridir. Günde ortalama 7-8 saat uyuduğumuzu düşünürsek aslında hayatımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz yerler olarak ta bahsedebiliriz yatak odalarından.

Yatak odalarında genellikle bir yatak, komidin, masa, dolap ve şifonyer bulunmaktadır. Ama siz sıradanlıktan uzak, farklı bir tasarım yatak odasına sahip olmak isterseniz, özel ışıklandırmalar, tv. üniteleri ve sıra dışı tasarıma sahip eşyalar ile yatak odanızı oldukça ilginç hale getirebilirsiniz.Yeni nesil olarak ta adlandırabileceğimiz bu yatak odaları ile kendi zevkinizi yansıtan alışılmışın dışında, teknolojik, ilgi çekici yatak odaları dekore edebilirsiniz.

İlginç yatak odası tasarımları için aşağıdaki örnek sunum videosunu izleyebilirsiniz.

Yatak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sandık şeklinde olanından bohem tarzına, hasır yataklısından asma katlı olanına, su altında hissi verenden şeffaf camlarla kaplı olanına kadar hayal gücünüzü zorlayacak bir çok model bulunmakta.Bu ilginç tasarıma sahip yatak odaları ile dilerseniz cam tavanı sayesinde yıldızları seyredebilir, dilerseniz koca bir akvaryumun içinde rengarenk balıkları izleyebilirsiniz.Kuş yuvası şeklinde ki yatak odası ile eşsiz bir deneyim yaşayabilir, tavana bağlı iplerle asılı duran bir yatakla oldukça havalı hissedebilirsiniz.Bir fıçının. çadırın, klasik bir otomobilin, denizaltının veya ormanın içinde uyuyabilirsiniz. Özel tasarım ışıklandırmalara sahip, priz ve usb girişi bulunan, masaj yapabilen, ses sistemine sahip yatak odaları ile tüm ihtiyaçlarınızı kalkmadan halledebilirsiniz.

İlginç Yatak Dekorasyonları

Dekorasyonunuz ne tarz da olursa olsun; klasik veya modern, country veya endüstriyel, rustik veya İskandinav tarzı hiç fark etmez, gelişen teknoloji, yenilikçi tasarım anlayışı ile zevklerinizi, hayal dünyanızı yansıtan yatak odaları tasarlayıp dekore etmeniz mümkün.Siz hayal edin yeter.

Tabi ilginç tasarıma sahip bir yatak odasında görsellik ön planda gibi görünse de buralar dinlenme, uyuma ihtiyaçlarımızı da karşılayacağından uzun ömürlü, sağlıklı, hijyenik, konforlu olmasına da mutlaka dikkat etmeliyiz.

Birbirinden ilginç tasarımlara sahip, hayal gücümüzün sınırlarını zorlayan farklı yatak odası modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.İyi seyirler dileriz.  

İlginç Yatak Odası Tasarım Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Nermin Nermin says:

  Böyle yatağım olsa hiç çıkmak istemen sanırım. Yat Allah Yat 🙂 🙂 🙂 . Şaka bir yana hepsi birbirinden muhteşemmiş. Keşke bir tanesine de biz sahip olabilsek.

 2. Ayse says:

  Yataklara bayıldım hepsi güzel hangisini alicagima biran önce karar vermeliyim ??

 3. Yavuz ŞEN says:

  Harika tasarımlar var. Bunlara sahip olmak şimdilik çok uzak bir hedef dahi olsa bakması bile zevk veriyor. Gayet başarılı fikirler…

 4. Kadriye BÜYÜKELYAS says:

  Sürekli televizyon izlemeye karşı biriyim. O yüzden televizyon ile yatağı birleştiren tasarım fikrini pek sevmedim. Sadece TV değil sürekli İnternet ve telefonda fazlasıyla vakit geçiren bir toplum haline geldik .Birde dinleneceğimiz zaman da bile TV mi izleyeceğiz! ? Ama haksızlık etmiş olmayayım beğendiğim modelde tasarımlar da var burada.

 5. Berilsu Kahveci says:

  Salıncak şeklinde olan yatağa bayıldım, harika görünüyor.Hemen bir tane almak istiyorum. 🙂 🙂 🙂

 6. Cem KARALAR says:

  Etrafı camlı olan modelleri hep hayal etmişimdir. Ormanda yada deniz kenarında yatarken manzarayı seyretmek, gökyüzünü izlemek fazlasıyla keyifli olmalıdır.Bu konseptte bir yer bulabilirsem mutlaka gidip kalmak isterdim.

  1. Ayse says:

   Televizyon karşısında TV izlemek harika bir fikir tam bna göre doğrusu bayıldım yatarak TV izlemek çok keyifli çünkü???

 7. Nagihan ALIPEN says:

  İki ay sonra düğünümüz var, yeni evimiz için yatak odası araştırırken rastladım bu tasarımlara.Çoğu fantastik duruyor.Eve yaptırabilmek mümkün mü bilemiyorum ama çok güzeller.Düğünüm olabilecek mi onuda bilemiyorum, pandemi nedeni ile zorunlu ertelemiştik.Hayırlısı artık…

 8. Hüdaverdi TOK says:

  Harika tasarımlar var burada. Hepsi birbirinden farklı ve oldukça ilginç. Belki bir tanesine sahip olamayacağız ama izlemesi bile keyifli.

BİR YORUM YAZ