Küçük Bahçe Dekorasyon Modelleri

Küçük Bahçe Dekorasyon Modelleri

Bahçesi küçük olan kişiler için ideal bir çözüm sunacak olan dekorasyon önerileri aynı zamanda konforlu bir şekilde bahçenizde keyif yaşamanızı sağlayacak. Küçük bir alanda uygulayabileceğiniz birbirinden farklı birçok dekorasyonu fikirleri yer almaktadır. Bahçe dekorasyonu için tercih edeceğiniz eşya ve aksesuarlar adeta bahçeniz de saklı bir cennet oluşturmanızı sağlayacak. Küçük bahçeler için uygulayabileceğiniz sınırsız dekorasyon modelleri yer almaktadır.

Bahçenizin görünümünü eşsiz ve şık olarak değiştirmeniz aynı zamanda evinizin de görünümünü büyük ölçüde değiştirecektir. 2017 bahçe dekorasyon modelleri arasından zevkinize en uygun bahçe tasarımı ve aksesuar ürünlerini tercih ederek farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Küçük bahçe dekorasyonu için öncelikle kenarları renkli taşlarla süsleyerek yerleri çimlendirebilirsiniz. Bahçenin olmazsa olmazı çiçekler de ortama renkli bir hava katarak baktığınız da içinizin açılacağı harika bir görünüm sunar. Bahçe alanınızı daha kullanışlı bir hale getirerek yerde alandan faydalanmak içinde askılı saksılarla duvara asarak çiçeklendirme yapabilirsiniz.

Oturma grubu masa sandalye gibi eşyaları da alamayacak kadar küçük alanlarda modüler sisteme sahip açılıp kapanabilen eşyalar tercih edilebilir. Yerlere armut koltuk ya da minder gibi alternatif seçeneklerle birlikte hasır sehpalar kullanılabilir. Bahçenizin bulunduğu alana göre tercih edeceğiniz eşyaların kullanışlı olmasına dikkat ederek şık bahçe dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Bahçe süsleri, hayvan figürlü aksesuarlar ve konforunuzu sağlayacak olan eşyalarla bahçenizde harika bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Tülay Görmez says:

    Yıllarca sehırde gürültünün kalabalığın içinde yasadık.şimdi dededen kalan koydeki arsada oturuyoruz çok şükür.tek katlı bahçeli bir ev. En çok sevdiğim tarafı ise evin bahçesi. Belki görseldeki bahçe modelleri gibi değil ama gayet güzel ve bakımlı.sağolsun eşimde severek ilgileniyor bahçeyle.paylaşılan fotoğraflarda ilham kaynağımız oluyor bahçemiz için.

  2. Gökhan says:

    Bahçe modellerinin hepsi birbirinden güzel. Böyle bir evimiz bahçemiz yok ama bakmasını seviyorum.inşallah böyle güzel bahçeli bir evde oturmak bizde nasip olur.

BİR YORUM YAZ