Paletlerden Yapılan Hoş Mobilyalar

Son dönemlerdeki dekorasyon trendlerine bakıldığında rüstik özelliklerin detaylardan mobilyalara doğru kaydığını görebiliyoruz. Farklılık ve sıra dışılık arayanlar için Paletlerden Yapılan Hoş Mobilyalar oldukça da modern bir şıklık oluşturmaktadır. Ekonomik bütçelerle şık mobilyalar üretmek mümkün olmakta, bu şekilde tüketim çılgınlığının da önüne geçilmiş olmaktadır.

Kendin yap ürünleri son dönemlerde oldukça trend hale gelmiş olmakta, ortaya çıkan yeni tasarımlar popüler kullanımlar olarak hafızalara kazınmaktadır. Taşıma paletleri ile elde edeceğiniz mobilyalar oldukça modern görünümlü eşyalar olmalarının yanında pratik bir şekilde bulunması, basit şekiller verilerek istenilen alanlarda değerlendirilmesi gibi özellikleri ile de tercih edilmektedir. Balkonlarda, bahçelerde en sık rastlanan geri dönüşüm mobilyaları olarak adlandırılabilecek Palette Yapılan Mobilyalar, birkaç rütuş ile hayal dahi edemeyeceğiniz mobilyalara dönüşebilir.Bahçenizde ya da balkonlarınızda kullanabileceğiniz oturma gruplarına paletleri dönüştürmek için ihtiyacınız olan malzemeler arasında sadece minderler bulunuyor.

Yatak bazası olarak ta Paletlerden Neler Yapılır elde edebilirsiniz. Yatak başı yapabilir, terasınızda doğal bir orta sehpa olarak tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Vedat Yılmaz says:

    BU tür tasarımları özellikle pinterestte çok görüyordum. Geçen gün bende yapmaya çalıştım ama umduğum gibi olmadı. Keşke bu örnekleri gördükten sonra kalkışsaydım 🙂 özellile 5.resimdeki paletten yapılmış mobilya örneği çok güzel olmuş. Aynı şekilde köpekler için yapılan yatak örneği de başarılı olmuş

BİR YORUM YAZ