Sobalı Ev Dekorasyonu

Sobalı Ev Dekorasyonu

Günümüzde sobalar tam bir nostalji olmaktadır. Ancak bazı alanlarda hala kullanımı bulunuyor. Bu alanda Sobalı Ev Dekorasyonu fikirlerine ihtiyaç duyulacaktır. Tasarımlar yaparken sobanın dekore edeceğiniz alanın merkezi noktasında olması daha iyi bir ısınma sağlaması açısından çok önemlidir. Bunun yanında şömine tarzında kısımlarda soba kullanımları tercih edilebilir.

Mobilyalarınızı da sabo kullanımlarına uyumlu olarak planlamanız gereklidir. Bu alanda Sobalı Ev Dekorasyonu yaparken sobanın etrafının boş kalması da gereklidir. Mobilya seçilerinde de daha koyu tonlarda modeller seçebilir ve tarz olarak ta odanızın genişliği baz alındığında farklı mobilyalar kullanılabilecektir. Sobalar mutfaklarda da kullanılabiliyor. Bu alanda mutfaklarınızda kenar kısımlarda konumlandırılması daha mantıklı olacaktır.

Endüstriyel tarzlar dekore edilen evlerde özellikle kuzineli sobalar çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca minimal tarzlarda dekore edilen evler için de kuzine doğru soba seçimi olacaktır. Isıtılacak mekanın genişliği, bacaya yakınlığı Sobalı Ev Dekorasyonu yaparken dikkat edilecek birkaç ayrıntı arasında yer alır. Country ve rüstik ev dekorasyonlarında da kuzine sobalar farklı tarzlar ve harika stiller oluşturacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ