Suya Dayanıklı Eternowall Duvar Kağıdı

Suya Dayanıklı Eternowall Duvar Kağıdı

Son dönemlerde duvar kağıdı kullanımlarında farklı ve özel tasarımlar tercih edilmekte, Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı modelleri ile de her alanda kullanımı mümkün olmaktadır. Buhar olması muhtemel olan alanlarda hatta banyolarda bile kullanılan bu modeller oldukça rahat ve şık tasarımlar olmaktadır. Bu ürünlerin on yıl boyunca suya dayanabilme garantileri olabiliyor.

Rutubet ve nem konusunda önleyici doku özelliklerine sahip Eternowall Duvar Kağıdı banyo gibi alanlarda yıllarca sorun olmadan kullanım imkanı vermektedir. Suya dayanıklı olabilmesi için çok katmanlı bir yapıya sahip olan bu modeller estetik özellikleri ile de çok şık alanlar oluşturmaktadır.

Normalde banyo duvarlarda buhar etkisi ile kabarmalar meydana gelebiliyor. Ancak teknolojik detaylarla donatılan Islak Mekan Duvar Kağıdı modelleri ile yıllar boyunca hiç sorun yaşamadan rengarenk özellikleri, şık desenleri ile kullanılabiliyor. Model tasarımları arasında banyolarınızda istediğiniz özelliklerde temalar oluşturabilirsiniz. Saray hamamını andıran bir tasarım tercih edebilir ya da gümüş tonlarının hakim olduğu modellerle modern dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

Banyolarınızda da şıklığı ve estetiği bir arada sunan bu duvar kağıtları ile evinizin her alanı kendi tarzınıza özel hale gelebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ