Tuvalet Dekorasyonu Fikirleri

Tuvalet Dekorasyonu Fikirleri

Kullandığınız özel detaylarla Tuvalet Dekorasyonu yaparken bile çok modern ve sıra dışı dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Işıltılı aynalar banyolarınızda çok şık görünecektir. Banyonuzun tavanında led ışıklar ve yıldızlar kullanabilir farklılık elde edebilirsiniz. Son dönemlerde banyolarda kullanılan dekoratif fikirler sayesinde banyolardaki şıklık salonlardakilerle yarışır hale gelmiştir.

Dikkat edeceğiniz her detay ile Banyo ve Tuvalet Dekorasyonu içerisinde ferah ve etkileyici ortamlar elde edebilirsiniz. Gümüş aksesuarlar da banyolara çok yakışmaktadır. Dar alanlarda genellikle koyu renkler önerilir. Ancak söz konusu tuvaletler olunca canlı ve parlak renkler tercih etmeniz çok daha faydalı olacaktır. Çiçek desenleri tercih edebilir, mor ve mavi gibi renk uyumları ile modern dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Bu alanda kullanılacak lavabolar beyaz olmalı ve ilginç süslerle daha eğlenceli tarzlar elde edebilirsiniz. Banyolar her ne kadar küçük olsa da uygun dolap seçenekleri banyolardaki fazlalıkları pratik bir şekilde konumlandırmanızı sağlayacaktır. Bu alanda Tuvalet Dekorasyon Fikirleri yaparken koyu renkler tercih ederseniz, mutlaka aydınlatma alanında yeterli ışık tercih etmeniz gerekli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayse says:

    Cicek bakmak zor iştir her ortamda her çiçek yetişmez bir çiçek yerini sevdiyse bütün hünerini sergiler evinize neşe kadar.cicek ler evimize güzellik katan hüzün veren canlılardır her evde en az bir kactane saksı içinde çiçek olmalı bence arada gidip onları sevmeli mesela suyunu vermeli bı çocuk misali oksamali onları sevgiyle büyüyen herşey muhteşem bir çünkü

BİR YORUM YAZ