İlginç Yatak Odası Tasarımları

İlginç Yataklar

Yatak odaları,  uyuduğumuz, dinlendiğimiz, kişisel ihtiyaçlarımızı karşıladığımız, evimizin temel bölümlerinden biridir. Günde ortalama 7-8 saat uyuduğumuzu düşünürsek aslında hayatımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz yerler olarak ta bahsedebiliriz yatak odalarından.

Yatak odalarında genellikle bir yatak, komidin, masa, dolap ve şifonyer bulunmaktadır. Ama siz sıradanlıktan uzak, farklı bir tasarım yatak odasına sahip olmak isterseniz, özel ışıklandırmalar, tv. üniteleri ve sıra dışı tasarıma sahip eşyalar ile yatak odanızı oldukça ilginç hale getirebilirsiniz.Yeni nesil olarak ta adlandırabileceğimiz bu yatak odaları ile kendi zevkinizi yansıtan alışılmışın dışında, teknolojik, ilgi çekici yatak odaları dekore edebilirsiniz.

İlginç yatak odası tasarımları için aşağıdaki örnek sunum videosunu izleyebilirsiniz.

Yatak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sandık şeklinde olanından bohem tarzına, hasır yataklısından asma katlı olanına, su altında hissi verenden şeffaf camlarla kaplı olanına kadar hayal gücünüzü zorlayacak bir çok model bulunmakta.Bu ilginç tasarıma sahip yatak odaları ile dilerseniz cam tavanı sayesinde yıldızları seyredebilir, dilerseniz koca bir akvaryumun içinde rengarenk balıkları izleyebilirsiniz.Kuş yuvası şeklinde ki yatak odası ile eşsiz bir deneyim yaşayabilir, tavana bağlı iplerle asılı duran bir yatakla oldukça havalı hissedebilirsiniz.Bir fıçının. çadırın, klasik bir otomobilin, denizaltının veya ormanın içinde uyuyabilirsiniz. Özel tasarım ışıklandırmalara sahip, priz ve usb girişi bulunan, masaj yapabilen, ses sistemine sahip yatak odaları ile tüm ihtiyaçlarınızı kalkmadan halledebilirsiniz.

İlginç Yatak Dekorasyonları

Dekorasyonunuz ne tarz da olursa olsun; klasik veya modern, country veya endüstriyel, rustik veya İskandinav tarzı hiç fark etmez, gelişen teknoloji, yenilikçi tasarım anlayışı ile zevklerinizi, hayal dünyanızı yansıtan yatak odaları tasarlayıp dekore etmeniz mümkün.Siz hayal edin yeter.

Tabi ilginç tasarıma sahip bir yatak odasında görsellik ön planda gibi görünse de buralar dinlenme, uyuma ihtiyaçlarımızı da karşılayacağından uzun ömürlü, sağlıklı, hijyenik, konforlu olmasına da mutlaka dikkat etmeliyiz.

Birbirinden ilginç tasarımlara sahip, hayal gücümüzün sınırlarını zorlayan farklı yatak odası modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.İyi seyirler dileriz.  

İlginç Yatak Odası Tasarım Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ