Ponponlu Yastık Yapımı

Ponponlu Yastık Yapımı

Ev dekorasyonunda son dönemlerde farklı özelliklerde modeller görebilmekteyiz. Ponponlar bu alanda görebileceğimiz şık kullanımlar oluşturuyor. Bu alanda Ponponlu Yastık Yapımı ayrıntılarını inceleyerek kendinize oldukça şık bir yastık oluşturabilirsiniz. Bunun için yastık kılıfı, ponponlar, kasnak ve elyaf gerekli olacaktır. Yastık yapımına başlamadan önce cetveller elinizdeki yastık kılıfına eşit aralıklarla işaretler koyulması gerekiyor. Bu şekilde ponponların alanlarını belirliyoruz.

Dikim aşamasına geçtiğinizde kılıfınızı kasnak içerisine geçirerek çok daha düzgün bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu aşamadan sonra Ponponlu Yastık Örnekleri içerisinde yastık kılıfının kenarlarını tersinden dikebilirsiniz. Sadece bir kenarını açıkta bırakmalısınız. İç kısmına elyaf doldurduktan sonra yastığınızın kalan kenarını da dikebilirsiniz.

Farklı renk ponponlar kullanabilir ve Ponponlu Yastık Yapımı adımlarını inceleyerek kendi salonlarınız ya da oturma odalarınız için oldukça şık özelliklerde dekoratif özelliklerde yastıklar bulunmaktadır. Beyaz zemin üzerine siyah punatiyelerin bulunduğu bir kılıf üzerinde yeşil ponponlar çok şık duracaktır. Ya da fuşya bir yastık kılıfının üzerine pempe ponponlar oldukça sevimli bir ifade oluşturacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ